نحوه دریافت محصول

  • خانه

  • /
  • نحوه دریافت محصول

اين سرويس نيز همانند سرويس پست سفارشي شامل فرآيند انجام خدمت و تكميل مدارك و فرم‌هاي خدمت است كه شامل راهنماهايي براي متقاضيان مي‌شود.

دفاتر باربری و هزینه باربری به شرح زیر هستند و مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 48 ساعت، شهرهای دور 72 ساعت و شهرهای خیلی دور تا یک هفته توسط باربری ارسال خواهند شد .

سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران یا کرج است، با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می‏‌شوند، با این وجود سفارش‌های با آدرس تحویل تهران یا کرج نیز می‌‏توانند به درخواست مشتری با پست پیشتاز ارسال شوند.

توجه داشته باشید که برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است..

باربری ویژه لوازم خانگی سنگین از قبیل: یخچال، ساید‌بای‌ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، و اجاق گاز است و کالا بصورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد

دفاتر باربری و هزینه باربری به شرح زیر هستند و مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد .

شما می توانید با هماهنگی قبلی و در ساعات کاری خرید خود را در شرکت تحویل بگیرید

آدرس و شماره تماس شرکت در قسمت تماس با ما وجود دارد،لطفا قبل از مراجعه حتما تماس بگیرید