بلاگ نوینیک

دامنه و هاست چیست؟

 
دامنه و هاست چیست؟

هاست و دامین چیست؟

این سوالی است که اکثر افرادی که با دنیای اینترنت آشنا میشوند و قصد راه‌اندازی وبسایت دارند برایشان مطرح می‌شود و اگر برای شما هم این سوال مطرح شده، پیشنهاد میکنم در ادامه با ما هراه باشید تا بدانیم هاست چیست و چه فرقی با دامین دارد.

هشتگ و کاربرد آن در اینستاگرام

 
هشتگ و کاربرد آن در اینستاگرام

هشتگ کلمه یا عبارتی متشکل از حروف و اعداد است که بین آنها فاصله‌ای وجود ندارد و در ابتدای آن از نماد # استفاده می‌شود تا امکان شناسایی این موضوع برای دیگر اعضای شبکه اجتماعی آسان شود. هشتگ دقیقا نوعی برچسب است که در شبکه‌های اجتماعی فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، اینستاگرام و ... روی موضوعات مختلف زده می‌شود تا هر زمان که نیاز باشد بتوانیم مجموعه‌ای از اطلاعات را در مورد موضوع به خصوصی در اختیار بگیریم. در ادامه در مورد نحوه استفاده صحیح از هشتگ و کاربرهای آن در اینستاگرام صحبت میکنیم.

ریسپانسیو چیست؟

 
ریسپانسیو چیست؟

تا حالا شده که با موبایل و یا تبلت خودتون به وبسایتی سر بزنید و مجبور باشید برای دیدن قسمت های مختلف اون مادام زوم کنید تا بر روی لینکی کلیک کنید و یا اینکه مطلبی رو ببینید ، ،بله این وبسایت از تکنولوژی ریسپانسیو بهره نمی برد!

15 راه برای جلوگیری از خروج کاربران از وب سایت

 
15 راه برای جلوگیری از خروج کاربران از وب سایت

کاربران باید در وبسایت شما احساس خوبی را تجربه کنند تا در سایت شما بمانند و شما بتوانید اطلاعات لازم را به آنها برسانید. در غیر این صورت سایت شما را ترک خواهند کرد. اما چگونه میتوان این احساس را در کاربران ایجاد کرد؟

با رعایت 15 نکته ی ساده ای که در ادامه خواهیم گفت، میتوان تا حدی رضایت کاربران را تامین کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین رمز عبور در اینترنت چیست

 
بهترین رمز عبور در اینترنت چیست

کلولی (مشاور ارشد شرکت امنیت نرم افزار) معتقد است می توان برای هر وب سایت از رمز عبور متفاوتی استفاده کرد به این شکل هکرها نمی توانند به سادگی به رمزهای عبور کاربران دسترسی پیدا کنند و کاربر تنها کافی است یکی از رمزهای عبور خود را به خاطر بسپارد تا بتواند تمامی آنها را در ذهن نگه دارد.