بلاگ نوینیک

مرورگر چیست؟ رایج ترین مرورگرهای وب کدامند؟

 
مرورگر چیست؟ رایج ترین مرورگرهای وب کدامند؟

مرورگرها نرم افزارهایی کاربردی هستند که برای نمایش اطلاعات صفحات وب ، دریافت و انتقال اطلاعات و گشت و گذار در فضای وب طراحی شده اند. چانچه قصد اتصال به شبکه اینترنت را داشته باشید نیاز به یک مرورگر وب خواهید داشت. در ادامه نگاهی به مرور تاریخچه مرورگرها و معرفی رایج ترین آنها میپردازیم.

۷ ترفند برای انتشار سریع مطالب وبسایت

 
۷ ترفند برای انتشار سریع مطالب وبسایت

آیا تا به حال برایتان پیش آمده در هنگام وبگردی خود را غرق خواندن مطلبی ببینید و به خود بگویید: چرا این مطلب را می‌خوانم؟ دلایل خوبی برای اینکه چرا در تله‌ی برخی مطالب گیر می‌افتید وجود دارد.
از آنجایی که بازاریابی محتوا برای کسب‌وکارها ضروری است، نیاز است تا بدانید که بهترین ترفندها برای اینکه مطالب شما توسط مخاطبین خوانده و به اشتراک گذاشته شوند، کدامند. در ادامه 7 ترفند برای انتشار سریع مطالب وبسایت را مرور میکنیم

تفاوت وبلاگ و وبسایت

 
تفاوت وبلاگ و وبسایت

واژه هاى متعدد و معمولى در جهان رايانه وجود دارد كه ما به عنوان يك كاربر با مفهوم برخى از آن ها آشنايى داريم. در اين ميان نيز واژه هايى وجود دارد كه شايد هر روز بشنويم اما مفهوم و تعريف درست آن ها را ندانيم. ما در اين پست قصد داريم تا با هم تفاوت و تشابه بين وبسايت و وبلاگ را بررسى كنيم.

انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت

 
انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت

در دنیای مدرن اینترنت ‌و جایی که افراد به صورت خودبه خود در اینترنت به دنبال اطلاعات هستند ، داشتن دامنه ای که نماینده و هم نام تجارت شما و سایت شماست ارزش زیادی دارد.تنها افرادی می توانند نام شما را به راحتی حفظ کنند که رقبای شما هستند و می خواهند قیمت های شما را تحت نظر بگیرند.

15 مزیت داشتن فروشگاه اینترنتی

 
15 مزیت داشتن فروشگاه اینترنتی

امروزه با وجود اینترنت و گسترده شدن جهان الکترونیک نیازها نیز گسترده شده است، نیاز به برقراری ارتباط و انتقال کالا به سراسر کشور به کرار مشاهده شده است. داشتن یک فروشگاه اینترنتی این امکان را به کاربران شما می دهد که محصول شما از هر مکانی که هستند مشاهده کنند و سفارش محصول مورد پسندشان را به شما بدهند.